1 mei 2024 Betreft: schriftelijke vragen aan het College van Burgemeester en Wethouders in…
Kandidatenlijst Westland Verstandig voor gemeenteraadsverkiezingen 2018
Kandidatenlijst Westland Verstandig voor gemeenteraadsverkiezingen 2018
1. | Peter Duijsens | ‘s-Gravenzande |
2. | Leo Boekestijn | De Lier |
3. | Patricia van der Doorn | Maasdijk |
4. | Renate van der Giessen | Monster |
5. | Carlieke van Staalduinen | ‘s-Gravenzande |
6. | Melanie Stokkers | Naaldwijk |
7. | Arie Bongaards | Heenweg |
8. | Jan Bogaard | Monster |
9. | Ton Tabben | Kwintsheul |
10. | Nico Meijer | Monster |
11. | Paula van Selow-Voskamp | Monster |
12. | Mauro Steentjes | Poeldijk |
13. | Robert Hans Joosten | Poeldijk |
14. | Frank van Veen | Naaldwijk |
15. | Wendy Vianen | Monster |
16. | Jan Peter Diepersloot | Naaldwijk |
17. | Jos Kester | Maasdijk |
18. | Juul Geubbels | Honselersdijk |
19. | Kees van Os | Wateringen |
20. | Kamal Ramkalup | Monster |
21. | Clemens Samwel | Wateringen |
22. | Walter de Koning | Honselersdijk |
23. | Mirjam Duijvestijin | Naaldwijk |
24. | Wilmar Voois | Monster |
25. | Rob Lefeber | ‘s-Gravenzande |
26. | Astrid Bavius | De Lier |
27. | Piet Kuiper | Naaldwijk |
28. | Kevin Bakker | De Lier |
29. | Leon van Es | ‘s-Gravenzande |
30. | Corrie Stolk | Naaldwijk |
31. | Astrid Leurink | Ter Heijde |
32. | Henk Knol | ‘s-Gravenzande |
33. | Jan Torenstra | Naaldwijk |
34. | Wybe Epema | ‘s-Gravenzande |
35. | Cilia Lapouge | Ter Heijde |
36. | Aad Duijnisveld | ‘s-Gravenzande |
37. | Henk Feunekes | De Lier |
38. | Niek van der Giessen | Maasdijk |
39. | Gerard Hertogh | Heenweg |
40. | Leon Hulsebosch | Naaldwijk |
41. | Arie Kraaijeveld | Honselersdijk |
42. | Jan Knoop | Naaldwijk |
43. | Mariëlle Mol | Honselersdijk |
44. | Maarten Ouwendijk | ‘s-Gravenzande |
45. | Corry Schreuder-Fransen | Naaldwijk |
46. | Richard Zavaros | Honselersdijk |
47. | Dick Kuiper | Naaldwijk |
48. | Anton van der Sar | ’s-Gravenzande |
49. | Jan van Heijningen | ‘s-Gravenzande |
50. | Nico van Rijn | Monster |